29
KWI
2024

Pożegnanie Absolwentów Rocznika 2024

W piątek, 26 kwietnia  pożegnaliśmy  tegorocznych absolwentów klas piątych.  Otrzymali oni z rąk dyrektora i wychowawców świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy za wyniki w nauce, działalność społeczną, kulturalną oraz osiągnięcia sportowe. Było mnóstwo wspomnień i podziękowań. Choć na ten dzień absolwenci czekali pięć lat, dzisiaj niejednemu łezka zakręciła się w oku. Zamknęli bowiem edukacyjny etap swojego życia a  wkroczyli w dorosłość . Absolwenci teraz świętują, ale już za kilka dni niektórych czeka egzamin maturalny.  Za tegorocznych maturzystów trzymamy kciuki.

Drodzy Abiturienci!

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzonych 5 lat. Miło nam, że mogliśmy być świadkami Waszych przeobrażeń, że mogliśmy wspomagać Was w bardzo ważnym chyba dla Was czasie i przyczynić się do Waszego rozwoju osobistego i edukacyjnego.

Życzę Wam aby kolejne lata wypełnione były tylko wzlotami, aby wiedza, umiejętności i kwalifikacje nabyte w szkole pozwoliły Wam na osiągnięcie pełnej satysfakcji w pracy a może także i w dalszej nauce.

Dziękuję Waszym wychowawcom za olbrzymi nakład pracy, którą włożyli by doprowadzić Was do dzisiejszego szczęśliwego finału.

Bogusław Harańczyk

Skip to content