11
KWI
2022

Dzień bez plecaka – No backpack day – Kein Rucksack – Tag

W dzień prima aprilis (1 kwietnia) samorząd uczniowski naszej szkoły zorganizował DZIEŃ BEZ PLECAKA. Tego dnia uczniowie zamienili tradycyjną torbę lub plecak na inne nosidło dla swoich materiałów i przyborów szkolnych.

Wyobraźnia i kreatywność naszych uczniów nie zna granic, stąd na korytarzach i w salach lekcyjnych zagościły wózki dla lalek, nosidełka dla dzieci, koszyki oraz wózki sklepowe, walizki, worki na śmieci, transportery dla zwierząt, poszewki na poduszki, patelnie, beczki na kapustę i wiele, wiele innych pomysłowych zamienników plecaków.

Osoby z najciekawszymi pomysłami zostały nagrodzone słodkimi upominkami.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w zabawie – dzięki Wam ten dzień był wyjątkowo kolorowy, zabawny i śmieszny.

Skip to content