24
MAR
2022

Uczennica Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie finalistką ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Dnia 23 marca 2022 r. uczennica klasy IV technikum ekonomicznego, Weronika Wantuch,  brała udział w dogrywce kwalifikującej do udziału w finale ogólnopolskiego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Dogrywka odbyła się w formie zdalnej i polegała na udzieleniu ustnej odpowiedzi na dwa wylosowane pytania z zakresu prawa pracy i bhp. Odpowiedzi Weroniki zostały najlepiej ocenione przez komisję konkursową, przez co została ona zakwalifikowana do finału konkursu. Weronika wraz z dwiema uczennicami z innych szkół będzie reprezentowała województwo małopolskie w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Warszawie. Serdecznie gratulujemy!

W konkursie brało udział 59 uczniów z 29 szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa małopolskiego. Byli to zwycięzcy etapu szkolnego, który odbył się w listopadzie.

Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy, a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

IMG_20220324_115104

Skip to content