04
MAR
2015

I Ty możesz uratować komuś życie…

 

Dnia 04.03.2015r z inicjatywy Szkolnego Koła PCK w naszej szkole odbyły się prelekcje prowadzone przez pracowników PCK i fundacji DKMS. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęci uczniów oraz nauczycieli i pracowników szkoły do rejestracji w bazie Fundacji DKMS oraz oddawania krwi. Pamiętajmy! Oddając krew lub będąc potencjalnym dawcą szpiku kostnego w przyszłości być może uratujemy komuś życie. Akcja Honorowego Krwiodawstwa i rejestracja do bazy DKMS odbędzie się w naszej szkole 24 marca w godzinach 8.00- 13.00 w sali W-3 na warsztatach szkolnych.

 

szpik4 400x300

Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakatach i ulotkach. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z opiekunem Szkolnego Klubu PCK lub odsyłamy na stronę internetową www.dkms.pl . Pytania można też przesłać mailem na adres fundacja@dkms.pl.

Skip to content