06
PAź
2014

W STAROSTWIE NAGRODZONO SPORTOWCÓW

W dniu 30 września w Starostwie Powiatowym w Tarnowie odbyła się XLIX Sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Podczas obrad przedstawiono sprawozdanie z działalności Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Starosta Tarnowski  Roman Łucarz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Zbigniew Karciński, wręczyli dyplomy ,puchary  oraz medale za osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie sportowym w ramach Licealiady Szkół Powiatu Tarnowskiego. 
W roku szkolnym 2013/2014 rywalizowało 10 Szkół Ponadgimnazjalnych , w 9 dyscyplinach indywidualnych i zespołowych w kategorii  dziewcząt i chłopców, na szczeblu Powiatu , Rejonu i Województwa. Doskonale zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tuchowie, którzy po raz kolejny wygrali rywalizację, zajmując pierwsze miejsca w większości rozgrywanych konkurencji

powiat11

Puchar  za I miejsce we współzawodnictwie  odebrali: Dyrektor Szkoły pan mgr inż. Adam Drogoś, nauczyciel wychowania fizycznego pani mgr Iwona Błaszczyk oraz przedstawiciele sportowców: Angelika Adamczyk i Sebastian Bryt.
Wszystkim sportowcom a także ich szkolnym trenerom, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia GRATULUJEMY i życzymy  dalszych sukcesów sportowych.

powiat1_miejsce

zarzadzenie_16marca

Powered by WordPress Popup