06
CZE
2018

Młodzież z CKZiU w Tuchowie najlepsza w mistrzostwach powiatu tarnowskiego w lekkiej atletyce.

29 maja 2017r, na obiektach sportowych CKZiU w Tuchowie odbyły się mistrzostwa powiatu tarnowskiego w lekkiej atletyce. Na starcie w tej królewskiej dyscyplinie stanęli reprezentanci sześciu szkół powiatu tarnowskiego , którzy rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, pchniecie kulą ,oddzielnie dla dziewcząt
i chłopców. Doskonała pogoda sprzyjała rywalizacji sportowej oraz osiąganiu bardzo dobrych wyników .
Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta i chłopcy z CKZiU w Tuchowie, którzy zdobyli w klasyfikacji drużynowej I miejsca . Najlepszą lekkoatletka zawodów została Weronika Grzenia – uczennica klasy III technikum ekonomicznego , która zwyciężyła w biegu na 60 m oraz zajęła I miejsce w pchnięciu kulą .